Калуська громада попрощалася із 29-річним Героєм Дмитром Матковським

Сьогодні, 19 квітня, Калуська громада попрощалася із 29-річним Героєм Дмитром Матковським, який загинув в автопригоді дорогою з госпіталю на похорон побратима. 19 Квітня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 726 Біль втрати ніколи не загоїться в серцях рідних та друзів Дмитра. Вічна слава Герою! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Громада сьогодні прощалася зі своїм захисником — 29-річним морським піхотинцем, який з 26 квітня 2022 року боронив свою країну і кожного з нас, інформують «Вікна».

«Біль втрати ніколи не загоїться в серцях рідних та друзів Дмитра. Та добрий і світлий спомин про свого Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті калушан. Вічна шана Герою Дмитру Матковському! Вічна пам’ять і слава Захисникові!» — ідеться в співчутті від імені Калуської громади.

Як повідомляли раніше, військовий Дмитро був поранений, а після виписки з госпіталю 6 квітня вважав своїм обовʼязком поїхати на похорон до побратима. Біда трапилась у дорозі — жахливе ДТП, яке стало для нього фатальним.

Раніше Калущина попрощалася із захисниками України Володимиром Кушликом, Ігорем Чошком, Василем Цюпером, Ігорем Ладовським, Леонідом і Романом Бутусіними, Віталієм Романишиним, Мар’яном Бігуном, Миколою Голіковим, Романом Мердухом, Зіновієм Кінашем, Андрієм Рендзяком, Віталієм Самсоненком, Володимиром Паньківим, Віктором Паньківим, Василем Дрогомирецьким, Андрієм Приставським, Дмитром Цупою, Валерієм Соколом, Станіславом Сеником, Тарасом Федорняком, Григорієм Мисюгою, Василем Шевчуком, Євгенієм Шишовим, Романом Петрівим, Михайлом Лещенком, Василем Фальовським, Русланом Куцілем, Іваном Кулибаничем, Ростиславом Породьком, Юрієм Ковальчуком, Ігорем Піхом, Олегом Гудаком, Романом Дуркалом, Ярославом Петрівим, Петром Урсуловичем, Василем Завадецьким, Ярославом Куцелою, Дмитром Пасютою, Олегом Швецем, Сергієм Марченком, Володимиром Стусом, Романом Стехновичем, Любомиром Фединяком, Сергієм Семчишиним, Назарієм Цимбалістом,Миколою Кавою, Володимиром Павлюком, Василем Грицюком,Костянтином Литвинчуком, Максимом Лазоришиним, Тарасом Свиридом, Тарасом Пукішом, Андрієм Паньківим,Віталієм Поліщуком, Віталієм Олексиним, Юрієм Мельничуком, Валентином Нестеровим, Федором Маруняком, Олегом Конопадою, Маратом Дадабаєвим, Віталієм Лучкою, Романом Мельником, Ельвіном Новрузовим, Ігорем Кащаком, Андрієм Кравцем.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни