Калуська громада і у 2022 році буде боротися за субвенцію на розвиток мережі ЦНАПів

У 2021 році місцевим бюджетом Калуської територіальної громади було отримано субвенцію з державного бюджету на розвиток Управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калуської міської ради на суму 264 тис. гривень для забезпечення обладнанням для видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів, — повідомляє офіційний сайт Калуської міської ради.

08 Лютого,
2022,
19:00
Калуш

Переглядів: 108


Планують реконструювати ЦНАПи в шість селах громади.

У державному бюджеті України на надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг у 2022 році закладено 231 млн гривень. Головним розпорядником коштів є Мінцифри. Позмагатися за бюджетні кошти має намір і Калуська громада.

8 лютого під головуванням міського голови Андрія Найди відбулася нарада щодо порядку надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. Зокрема урядовою поставною чітко визначено на які цілі можна отримати фінансування з державного бюджету на розвиток мережі ЦНАПів. Це будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт будівель та приміщень для розміщення центрів надання адміністративних послуг, включаючи їх територіальні підрозділи і віддалені робочі місця адміністраторів, облаштування будівель та приміщень, де розміщений центр, а також забезпечення центрів (включаючи їх територіальні підрозділи і віддалені робочі місця) обладнанням, зокрема обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів, технічними та програмними засобами, електронними системами документообігу та інформаційної взаємодії.

Як повідомив у коментарі «Вікнам» керуючий справами виконавчого комітету Олег Савка, за підсумками наради вирішили готувати документацію для отримання субвенції для ремонту приміщень відділених робочих місць адміністраторів в старостинських округах, які пізніше увійшли до складу громади (тут їхній стан бажає кращого) — в селах Голинь, Тужилів, Пійло, Копанки, Боднарів і Ріп’янка. Найближчим часом за участі управління будівництва та розвитку інфраструктури проведуть об’їзд цих приміщень, буде визначено обсяг потрібних ремонтних робіт та їхній кошторис, а також прораховані видатки для оснащення цих робочих місць — закупівлі меблів. Відтак визначать суму коштів, яка необхідна для реалізації такого проєкту та подадуть заявку в Мінцифри на отримання субвенції. Скоріш за все сума буде більшою, ніж минулорічна субвенція. За словами Олега Савки, субвенцію на розвиток ЦНАПів і минулого, і цього року виділяють не для усіх громад, які подають заявки. Про те чи Калуська громада отримає кошти на заплановані роботи буде відомо у березні, після того як Мінцифри проведе розподіл субвенції.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни