Калуська “Гарда” стала срібним призером благодійного турніру на підтримку ЗСУ

Спорт об’єднує задля підтримки Збройних Сил України. 21 серпня на стадіоні “Чайка” села Вільхівці на Коломийщині відбулися фінальні ігри за підсумкові 1-4 місця благодійних матчів на підтримку ЗСУ “Разом до перемоги”. 23 Серпня, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 160 Нагороду отримують капітан і воротар ФК “Гарда”

Як відомо, благодійні матчі проводяться в рамках навчально-тренувального процесу серед команд-учасниць обласних змагань з футболу сезону 2021-2022 років, інформують “Вікна” з посиланням на обласну асоціацію футболу.

Поєдинок за 3-тє місце між командами “Прометей” (Матеївці) та “Микуличин” (Яремче) пройшов у рівній та запеклій боротьбі. Долю гри вирішив влучний удар на 61-й хвилині Любомира Матійчука. У підсумку, “Микуличин” фінішував третім на турнірі, а “Прометей” посів 4-те підсумкове місце.

О 18:00 на стадіоні “Чайка” відбувся фінальна гра благодійних матчів на підтримку ЗСУ. Головний трофей змагань виборювали “Прикарпаття-Тепловик” з Івано-Франківська і калуська “Гарда”.

З перших хвилин команди показали, що на полі зійшлися гідні та принципові суперники, які не випадково потрапили у фінал. Поєдинок пройшов у гострій, напруженій боротьбі. По ходу гри опоненти створили чимало гольових моментів і мали кілька можливостей відкрити рахунок, однак м’яч вперто не йшов у ворота: летів мимо або ставав здобиччю воротарів.

Головні події відбулися у другій половині гри, коли номінальні господарі двічі відзначилися протягом двох хвилин: на 50-й — Богдан Оринчак і на 51-й — Роман Барчук. На 87-й хвилині Дмитро Титов закріпив переможний рахунок — 3:0.

Калуська “Гарда” у кінцівці матчу могла забити гол престижу, але удар Олександра Цюпера з одинадцятиметрової позначки парирував Андрій Бобинець.

Після фінального свистка футболісти “Прикарпаття-Тепловик” отримали з рук першого заступника голови Івано-Франківської обласної асоціації футболу Тараса Клима Кубок змагань, всі учасники благодійних матчів — пам’ятні дошки.

Також за значний внесок у розбудову футбольної інфраструктури Івано-Франківської області було відзначено президента футбольного клубу “Вільхівці” Івана Приймака.

На турнірі було зібрано 42 000 гривень, які передадуть для потреб Збройних Сил України.