«Калуська енергетична компанія» купує генератори для котелень

Нагадаємо, 22 листопада в електронній системі державних закупівель Prozorro комунальне підприємство «Калуська енергетична Компанія» оголосила закупівлю дизельних генераторів в оцинкованому кожусі, який поглинає шум, на суму 2 млн 90 тис. гривень. 30 Листопада, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 257 Ілюстроване фото. «Калуська енергетична компанія» має намір купити чотири дизельні генератори

Однак, аукціон, який запланували на 30 листопада, не відбувся через те, що пропозицію з постачання генераторів подав лише один суб’єкт господарювання — ТОВ «Дарекс-Енерго» з Києва запропонував ціну близько 2 млн 81,6 тис. гривень. Оскільки закупівля була спрощеною, то це підприємство стало її переможцем. Наразі документи вивчає кваліфікаційна комісія, інформують “Вікна”.

«Калуська енергетична компанія» має намір купити чотири дизельні генератори, три менш потужні на 25 кВт·год і один потужніший на 35 кВт·год. Генератори купують для забезпечення резервного джерела електропостачання для котелень комунального підприємства. Таким чином можна буде забезпечити теплопостачання у разі відсутності електрики.

Цього опалювального сезону комунальне підприємство запустило чотири котельні. Три з них опалюють виключно заклади бюджетної сфери, а котельня на вул. Винниченка — заклади бюджетної сфери та шість багатоквартирних житлових будинків. Вона працює з більшим навантаженням, тож для неї призначений потужніший генератор.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни