“Калуська енергетична Компанія” купила пальне для генераторів на 0,8 млн гривень

21 грудня Калуська міська рада внесла зміни до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Калуська енергетична компанія» Калуської міської ради на 2022 рік. 26 Грудня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 293 Ілюстроване фото. Кошти додали для створення запасу палива на 72 години для роботи дизельних електрогенераторів

Своїм рішенням депутати збільшили обсяг фінансування програми на 848 тис. гривень — кошти додали для створення запасу палива на 72 години для роботи дизельних електрогенераторів. 

Раніше «Калуська енергетична компанія» купила чотири генератори для всіх газових котелень, також купили потужний генератор на 240 кВт для основного міського водозабору, і менш потужний – для водозабору парк. Крім того, підприємство раніше мало електрогенератор на основній у Калуші каналізаційній насосній станції №3.  Таким чином основні об’єкти критичної інфраструктури мають резервне джерело електропостачання на випадок блекауту, інформують “Вікна”. 

Закуплені в останні місяці дизельні генератори сумарно коштували бюджету близько 5,5 млн гривень. Крім того, для роботи всіх генераторів при повному навантаженні впродовж 72 годин потрібно близько 15 тонн дизельного палива.

Комунальне підприємство вже реалізувало кошти виділеної фінансової підтримки і закупило 15 144 літрів дизельного палива марки Євро 5. Оголошення про закупівлю на Прозоро оприлюднили ще 13 грудня. Бюджет закупівлі склав  848 064 гривень — 56 гривень за літр. Пропозиції подали чотири постачальники пального, а найменшу ціну —  817 776 гривень (54 гривні за літр) — запропонувало ТОВ “Інвест  Енерго Трейдінг” з міста Івано-Франківська. Договір з цією компанією укладено 22 грудня. Термін його дії — до кінця поточного року.

Комунальне підприємство отримає талони на пальне, які зможе реалізувати на автозаправних станціях «VT petroleum».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни