Калушанки пошили більше 1000 пар білизни для захисників

У Палаці культури «Юність» від початку повномасштабного вторгнення шиють і передають на фронт спідню білизну. Взялися за благодійну справу працівниці Палацу культури – Надія Минай і Ірина Кречковська. Пошили вже більше 1000 пар білизни. 16 Лютого, 2023, 12:00 Калуш Переглядів: 198 Раніше шиття було для задоволення та відпочинку. Тепер це вдячність. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомляє ПК «Юність», інформують «Вікна»

Ірина Кречковська залучила до благодійності свою родичку, калушанку Орисю Кречковську, яка проживає в Італії, але не може стояти осторонь трагічних подій.  Жінка поштою передала якісну тканину для пошиття спідньої білизни,  з якої Ірина та Наталія  пошили вироби. Їх можна побачити на фото. 

Раніше шиття було для задоволення та відпочинку. Тепер це вдячність. З іншого боку, це своєрідне заспокійливе, підтримка. Спочатку читаєш новини, плачеш. А далі збираєшся із силами й шиєш. Розумієш, що твоя допомога важлива й нема часу розкисати, кажуть волонтерки.

Незабаром військові на передовій отримають також і теплі подарунки від калушан, розповіла  Ірина Кречковська. Волонтерка Наталія, яка вже шила раніше бурки, приготувала теплі рукавиці для наших захисників.

Так, раніше пані Наталія шила теплі бурки для військових, які вже передали на передову. В них нога відпочиває, і є можливість одягнути теплий шкарпеток.

Наталя допомагає і своєму двоюрідному брату на передовій і всім захисникам України, вкладаючи душу в кожну річ.

«Безперечно, кожна волонтерська підтримка хоча б трохи наближає нашу вдячність захисникам України та переконує нас у близькості нашої Перемоги» — ідеться в повідомленні

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни