Калушанки готують котлети і м’ясо для захисників України

Вчителька Калуського ліцею №3 разом зі своїми подругами взялися за добру справу: готують для українських воїнів свіжу і смачну їжу.

30 Березня,
2022,
11:00
Калуш

Переглядів: 134


Ілюстроване фото. Перевага такої продукції — у тривалому терміні зберігання

Про це “Вікнам” повідомив директор ліцею Михайло Коротич

За його словами, спочатку вони варили суп і передавали страву у вакуумній упаковці на фронт. Тиждень тому почали готувати котлети та м’ясо. Калушанки отримали кілька приладів для вакуумного пакування, закупили спеціальну плівку і забезпечують наших захисників ситними і свіжими стравами: з кожним мікроавтобусом, який прямує до бійців, їдуть і страви волонтерок.

На закупівлю складників вчителька ліцею №3 та її подруги спрямовують власні кошти. Завдяки вакуумній упаковці страв можуть зберігатися тривалий час.

Раніше йшлося, що у калуському ліцеї організували приготування борщів у вакуумних пакетах, адже на лінії фронту не вистачає саме гарячих страв.

Реалізувати ідею допоміг киянин, колишній випускник ліцею №3 Тарас Лилак, який надав вакуумну машину. Каже, що зараз у багатьох регіонах України виникла критична ситуація з харчуванням, а на фронті не вистачає гарячих страв. Тож вирішили готувати традиційну українську страву — борщ. Зараз приготували перших 50 кг борщу. Планують досягти позначки 500 кг і відправляти щодня.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни