Калушанка збирає на тепловізор для мотопіхотного батальйону, в якому служить її чоловік

Бійці 10 окремої гірсько-штурмової бригади, яка перебуває в найгарячіших місцях передової, потребують допомоги. 07 Листопада, 2022, 09:00 Калуш Переглядів: 489 Бійцеві та його побратимам потрібен якісний хороший тепловізор

Калушанка Лідія Васютяк оголосила збір на тепловізор для першої роти окремого мотопіхотного батальйону 10 гірсько-штурмової бригади, в якій служить її чоловік, інформують “Вікна”.

“Ми маємо можливість щоранку ходити на роботу, водити діток в садок чи школу, бачити і радіти успіхам власних дітей. Хлопці не мають такої змоги, бо дають можливість нам жити звичайним життям, воюючи за нашу землю і оберігаючи наш спокій.

Саме це зараз робить мій чоловік та всі захисники. Все, що він зараз просить, — це якісний хороший тепловізор, який життєво важливий”, — йдеться у зверненні калушанки.

10 бригада завжди в найгарячіших місцях, завжди в боях, завжди ризикує максимально. Можливо, саме Ваша допомога зараз врятує комусь з наших захисників життя, бо кожні 50-100 гривень важливі, акцентує Лідія Васютяк.

Станом на ранок 7 листопада вдалося зібрати 45 173,71 гривні. Залишилось ще зібрати 22 826,29 гривні.

Дружина військового обіцяє оприлюднили звіт про збір коштів і придбання тепловізора.

Допомогти можна за посилання https://send.monobank.ua/jar/APsQaY5A6M

Номер картки банки Монобанку: 5375411201386898 (Лідія Васютяк).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни