Калушанка візьме участь у вокальних нокаутах польського “Голосу”

У суботу, 22 жовтня, вихованка калуської вокальної студії “Ліра” Христина Дутчак зійдеться у співочих нокаутах у телепроєкті The Voice of Poland. 21 Жовтня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 397 Христина — вихованка калуської вокальної студії “Ліра” (керівниця — Оксана Лісовська)

“Вже в цю суботу зустрінемось в нокаутах на The Voice of Poland TVP. Як думаєте, якою мовою буде пісня цього разу?”, — заінтригувала калуська виконавиця.

Раніше йшлося, що Христина Дутчак перемогла у вокальному двобої польського “Голосу”.

24-річна калуська вокалістка перемогла у другому турі музичного телеконкурсу “The Voice of Poland” — вокальному батлі — і потрапила до вокальних нокаутів.

— Я співала пісню “All about that bass” авторства Meghan Trainor, але в джазовій обробці гурту “Postmodern Jukebox”. Усі судді сказали, що під час нашого виступу “гарно їм бавилось”. Це так, якщо перекласти з польської, означає, що вони відчули ту енергію, яку ми хотіли передати, — поділилася виконавиця. — І наша тренер Lanberry теж була задоволена. Ми дослухались до всіх порад, які вона говорила нам перед виступом. У всіх “Голосах” система етапів однакова, тож мене чекає третій тур шоу під назвою «Нокаути», — розповідала вокалістка.

Раніше йшлося, що в польському “Голосі” калуська співачка Христина Дутчак розвернула три тренерські крісла.

Нагадуємо, що калушанка була двічі учасницею українських вокальних проєктів — “Голос діти” та “Голос країни-7”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни