Калушанка Богдана Башта здобула дві перемоги на змаганнях з бодібілдингу в Празі

Калушанка стала учасницею міжнародних змагань з бодібілдингу та фітнесу “Mr Universe Prague 2023” (IFBB federation), які відбулися в Празі. Всього в конкурсі взяли участь понад 100 спортсменів з Чехії, Естонії, Фінляндії, Італії, України, Литви, Польщі, Швеції, Іспанії, Австрії, Словенії, Люксембургу, Австралії та Бельгії. 08 Червня, 2023, 12:00 Калуш Переглядів: 1301 У подарунок дівчина отримала призові кубки, медалі та профі-карту. Фото: bogdana_bashta/Instagram Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За звання найкращих змагалися як чоловіки, так і жінки. Так, одразу два призових місця — золото і срібло — виборола калушанка Богдана Башта, яка проживає в Чехії.

У коментарі «Вікнам» спортсменка  розповіла, що конкурс відбувався два дні. Перший —  це з’їзд учасників (готель «Хілтон). Всі проходять реєстрацію, де учасників реєструють, відтак зважують, міряють і видають порядковий номер. Наступного дня відбувається власне сам виступ.

Богдана Башта зізналася, що підготовка була важкою і довгою. Бо після перерви в спорті форму запустила і важко було повернутися до режиму, до форми, до силових показників і  до дисципліни.

Так, минулого року  Богдана Башта не тренувалася і не брала участі в жодних змаганнях. Причина — повномасштабне вторгнення росії. Калушанка взялася волонтерити і часу на повноцінне тренування не було зовсім. Однак через декілька місяців настало емоційне спустошення і прийшло розуміння того, що треба повертатися до спорту. Проте повної впевненості не було. А ще війна в Україні постійно приносила біль та розчарування. Та все ж дівчина йшла до своєї мети.

«Почала потроху тренуватися десь під кінець літа — на початку осені 2022 року. А від грудня почала готуватись до змагань. Але увесь час все було під знаком питання. Бо коли в Україні відбувалися якісь дуже резонансні події, не раз хотіла все кинути, була апатія до всього і я не знала, чи дотягну підготовку до кінця. Про це і тренери попереджали, що все під  знаком питання. І в будь-який час я можу все залишити», — зізнається калушанка.

Проте, не зважаючи на труднощі та емоційне спустошення, змагання пройшли успішно. Цьогоріч Богдана Башта здобула друге місце в категорії жінки до 162 см. А перемогла в категорії майстри 35+. У подарунок дівчина отримала призові кубки, медалі та профі-карту.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни