Калушанину присудили місяць арешту за те, що не був вночі вдома

17 лютого суд виніс вирок 32-річному мешканцю Калуша, який порушив правила адміністративного нагляду, — повідомляють на сторінці Калуського міськрайонного суду в соціальній мережі. 20 Лютого, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 1601 Ілюстроване фото. Калушанин на реєстрацію в райвідділ поліції не з’являвся та був відсутній за місцем проживання Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Раніше ухвалою Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області обвинуваченому було встановлено адміністративний нагляд строком на 1 рік з обмеженнями: заборони виходу із дому у нічний час, заборони перебування в кафе, барах, ресторанах та в районі розташування Дрогобицької виправної колонії. Також він мав реєструватись в органах поліції двічі на місяць, інформують “Вікна” з посиланням на Калуський суд.

Однак у проміжку від 5 квітня 2022 року по 17 січня 2023 року калушанин на реєстрацію в Калуський райвідділ поліції не з’являвся та був відсутній за місцем проживання, чим порушив встановлені ухвалою суду обмеження.

У лютому 2023 року між підозрюваним та прокурором Калуської окружної прокуратури було укладено угоду про визнання винуватості. Згідно з угодою обвинувачений беззастережно визнав свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення. У судовому засіданні чоловік визнав себе винуватим у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення, та просив затвердити угоду про визнання винуватості.

Заслухавши думку учасників судового засідання, суд вирішив затвердити угоду та призначити узгоджене сторонами покарання — 1 місяць арешту.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни