Калушанина відправили на суспільно корисні роботи за заборговані аліменти

Калушанина відправили на суспільно корисні роботи за заборговані аліменти

Калуський міськрайонний суд розглядав матеріали щодо несплати аліментів, які надійшли до суду з Калуського відділу виконавчої служби.

У процесі слухання справи, суд встановив, що чоловік був зобов`язаний сплачувати аліменти на утримання свого сина. Проте грошові не надавав. Це призвело до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої становить 28 333 гривень, інформує “Галка” з посиланням на Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області.

Суд прийшов до переконання, що в діях чоловіка є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 183-1 КУпАП (несплата аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня предʼявлення виконавчого документа до примусового виконання).

Його вина у скоєному також доводиться відомостями, які містяться в протоколі про адміністративне правопорушення, копією виконавчого листа, копією постанови про відкриття виконавчого провадження, розрахунком заборгованості.

Таким чином суд вирішив призначити стягнення у виді суспільно корисних робіт на строк – 120 годин та стягнути 536,80 гривень судового збору в дохід держави.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни