Калушанина, який зберігав Subutex і канабіс, оштрафували на 17000 гривень

Частину наркотичних засобів чоловік зберігав за місцем свого проживання, а іншу частину — у гаражному приміщенні. Під час проведення обшуків працівниками поліції наркотики були  виявлені, вилучені і направлені на експертизу. 03 Квітня, 2023, 12:00 Калуш Переглядів: 257 Ілюстроване фото. Наркотики чоловік зберігав вдома і в гаражі Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

28 березня у Калуському суді постановили вирок, яким затвердили угоду про визнання винуватості укладену між прокурором Калуської окружної прокуратури та обвинуваченим.  Сторони погодили, що обвинувачений вину визнає повністю, та згідний на покарання у виді штрафу у розмірі 17 000 гривень, інформують “Вікна” з посиланням на Калуський міськрайонний суд.

Так, на початку 2021 року обвинувачений придбав 103 таблетки у блістерах “Subutex” із вмістом наркотичного засобу, обіг якого обмежено, — бупренорфіну (загальною масою 0,2385 грама) та пакет із вмістом особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено, — канабісу, маса якого (в перерахунку на висушену речовину) становить 40,236 грама.

Частину наркотичних засобів чоловік зберігав за місцем свого проживання, а іншу частину — у гаражному приміщенні. Під час проведення обшуків працівниками поліції наркотики були  виявлені, вилучені і направлені на експертизу.

“У процесі розгляду справи суд прийшов до висновків, що така угода про визнання винуватості відповідає вимогам кримінально-процесуального законодавства та є добровільною. Обставин, які би перешкоджали затвердженню угоди, суд не встановив”, — повідомив суд.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни