Калушанина, який підробляв квитанції про сплату аліментів, суд покарав штрафом

В Єдиному реєстрі судових рішень оприлюднено вирок Калуського міськрайонного суду від 9 червня у кримінальному провадженні щодо раніше не судимого чоловіка, який обвинувачується у підробці офіційного документу та у використанні підробленого документа. 13 Червня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 357 Ілюстративне фото. Загалом у судовому документі фігурують 12 підроблених квитанцій на 68 тис. гривень Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Зокрема, згідно з судовим наказом з чоловіка стягуються аліменти на дитину в розмірі 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно, починаючи з 8 травня 2019 року і до досягнення нею повноліття, інформують “Вікна”. А також, за рішенням суду, з січня 2020 року стягують аліменти на двох дітей в розмірі 2500 гривень на кожну дитину щомісячно впродовж навчання. На підставі судових наказів Калуський міськрайонний відділ виконавчої служби відкрив виконавчі провадження.

Вподовж 2019-2022 років обвинувачений, здійснюючи оплату аліментів, обрав для сплати аліментів безготівкову форму розрахунків з використанням електронної платіжної системи, надалі роздруковував квитанції та надавав їх державному виконавцю для підтвердження сплати аліментів.

У період з 18 березня 2021 року по 18 жовтня 2022 року для зменшення заборгованості зі сплати аліментів з допомогою власного комп’ютера та графічного редактора він підробляв квитанції про проведення платежу та подавав їх державному виконавцю.

Загалом у судовому документі фігурують 12 таких квитанцій на загальну суму 68 тис. гривень, хоча реально було перераховано більш як удвічі менше коштів.

Під час досудового розслідування між прокурором та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості. Ухвалою суду її було затверджено . Чоловіка визнали винним у вчиненні кримінальних проступків та призначили йому покарання — штраф в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян — 8500 гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни