Калушанин виборов бронзу чемпіонату України із шахів

З 8 по 18 лютого у Львові відбувся чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 18 років.

Про це інформують Вікна, передає Фіртка.

Калушанин Валентин Прокоф’єв брав участь у чемпіонаті зі швидких шахів та блискавичної гри за участі 120 юнаків, у тому числі чотирьох майстрів та 44-ів кандидатів у майстри спорту.

У швидких шахах після дев’яти турів напруженої боротьби одразу 4 гравці набрали 7,5 очок з 9 можливих і розподіл місць на п’єдесталі відбувся з урахуванням додаткових показників. Відтак бронзова нагорода — у калушанина.

У турнірі з бліцу 7,5 очок набрали двоє гравці, що зайняли перше і друге місця, а от на бронзу претендували одразу шестеро гравців, що вибороли по 7 очок. І знову розподіл з третього по восьме місце відбувся за допомогою додаткових показників: Валентин цього разу опинився за крок до п’єдесталу, посівши четверте місце.

Загалом представники Івано-Франківської області вибороли на цих змаганнях три медалі: також бронзу у класичних шахах здобув Богдан Лозинський з Надвірнянського району, а бронзу в бліці серед дівчат завоювала Людмила Іваницька з Івано-Франківська.