Калушанин просить виділити йому місце для обладнання паркомісця

03 Грудня, 2022, 09:00 Калуш Переглядів: 1090 Ілюстроване фото. У дворі калушанина немає місця для паркування, тож він просить владу його виділити

22 листопада житель Калуша Ярослав Колодій зареєстрував електронне звернення на ім’я міського голови Калуської громади Андрія Найди, у якому порушив актуальну для багатьох автовласників проблему — браку місць для паркування автомобілів у дворах багатоквартирної забудови, інформують “Вікна”.

«Добрий день Андрій Михайлович. Я мешканець міста Калуш, вул. Б. Хмельницького, 18 Колодій Ярослав Володимирович. Біля мого будинку відсутні паркомісця для автомобілів, відповідно, щоб не блокувати проїзди біля будинків, мешканці розміщують свої автомобілі на бувших дитячих майданчиках в місцях де колись був газон. Муніципальні служби при цьому накладають штрафи. Відповідно так як я маю автомобіль, прошу, Вас, дати дозвіл виділити мені місце для обладнання паркомісця для мого автомобіля. Дякую за розуміння проблеми», — звертається до влади калушанин.

Відповідь на це звернення поки що не оприлюднили.

Раніше Сергій Кислинський звернувся до міського голови з пропозицією організувати комунальний простір для дистанційної роботи.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни