Калушани записуються на ультразвукову установку, яка з’явиться наприкінці лютого

Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги продовжує нарощувати свою матеріально-технічну базу.

01 Лютого,
2022,
16:00
Калуш

Переглядів: 949


Ілюстроване фото. Калушани вже цікавляться і записуються на обстеження на новому приладі

Так, у поліклініці вже встановлено три одиниці сучасного лабораторного обладнання (гематологічний аналізатор, автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів і системний аналізатор швидкого тестування глюкози), які коштували міському центру понад 803 тис. гривень. Договір за підсумками тендеру уклали на початку січня, інформують “Вікна”.

До кінця лютого у поліклініці також має з’явитися ультразвукова установка за 4 млн 790 тис. гривень — тендер відбувся 20 січня. З переможцем аукціону — ТОВ “Астріум” з Києва — договір було підписано 31 січня. За словами головного лікаря міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайла Гаврилишина, це сучасна установка, аналогів якій у Калуші немає — дозволяє діагностувати вади плода, проводити онкологічне обстеження молочних залоз тощо. Калушани вже цікавляться і записуються на обстеження на новому приладі.

Також міський центр оголосив нові закупівлі — трьох одиниць спеціалізованих промислових машин для прання і відтискання (на понад 1 млн гривень, аукціон має відбутися 4 лютого) і на проведення капітального ремонту сходової клітки на правій стороні дитячої поліклініки на вул. Будівельників у Калуші (майже 593 тис. гривень, аукціон — 8 лютого). Нагадаємо, у попередні роки було капітально відремонтовано усі приміщення дитячої поліклініки, а також покрівлю.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни