Калушани вітали на Прикарпатті Митрополита Київського і всієї України Епіфанія

Цими днями Івано-Франківськ відвідав Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. 07 Листопада, 2022, 10:00 Калуш Переглядів: 158 Його Блаженству подарували книгу “Духовні промені”, яка вийшла друком на Прикарпатті

Митрополит Київський і всієї України прибув, щоб розділити радість свята з нагоди 25-річчя перебування Митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа на кафедрі Галицьких Митрополитів, інформують “Вікна”.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили митрополит Галицький Андрій, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, єпископ Коломийський і Косівський Юліан, єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор, єпископ Коломийський Павло, єпископ Богородчанський Феогност, ректор Івано-Франківського богословського інституту імені преподобного Феодосія Манявського о. Микола Гунько та численне духовенство.

Кандидатка філософських наук, докторка філософії з релігієзнавства, доцентка кафедри суспільних наук Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з села Підмихайля на Калущині Надія Руско мала нагоду офіційно подарувати Його Блаженству книгу “Духовні промені”, яка вийшла з Благословення Митрополита Епіфанія цього року та отримати “троянду від Епіфанія”.

Також книгу благословили Митрополити Андрій та Іоасаф.

За словами авторки, в цій книзі вперше в історії ПЦУ висвітлено роль духівництва в історії Церкви.

Надія Руско подякувала всім, хто підтримував її, зокрема, за фінансову підтримку депутатам Івано-Франківської обласної ради Назарію Іваніву та Назарію Кизимишину. Адже кожна українська книга — це внесок у нашу Перемогу, освітню, конфесійну, духовну, зауважила науковиця.

Предстоятеля Православної Церкви України Епіфанія вітали депутат обласної ради Назарій Іванів і депутати Калуської міської ради Дмитро Вальнюк та Оксана Савчук, яка отримала “троянду від Епіфанія”

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни