Калушани стоять в квартирній черзі з 1978 року

Рішення про затвердження квартирної черги приймають на початку кожного року, оновлюючи дані — одні люди стають на квартирну чергу, інші, навпаки вибувають у зв’язку зі смертю чи набуття житла у власність. 21 Лютого, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 729 Ілюстроване фото. В чотирьох квартирних чергах у Калуші перебувають близько 1400 людей Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

21 лютого виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив списки осіб, які перебувають в квартирних чергах станом на 1 січня 2023 року, інформують “Вікна”.

Як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства Тарас Фіцак, кількість людей на квартирних чергах поступово зменшується. І хоча отримати житло за чергою практично нереально, люди все одно подають документи, щоб стати на неї, адже це потрібно, наприклад, для отримання житла за державними програмами (багатодітні сім’ї, діти-сироти) чи для участі у програмах пільгового кредитування на купівлю житла.

Станом на початок року у списку осіб, які перебувають на квартирному обліку на загальних підставах, — 901 людина. У цій черзі люди стоять з 1978 року. У 2022 році на чергу стали четверо людей (у 2021 році — троє). У списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень, — 391 особа. Тут також є люди, які стали на квартирну чергу ще у 1978 році, а торік цю чергу поповнили двоє людей.

У актуалізованому списку осіб, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень, — 92 особи. В цій черзі люди стоять з 1986 року. Минулого року чергу поповнили п’ятеро евакуйованих до Калуша учнів Сєверодонецького училища з-поміж дітей, позбавлених батьківського піклування.

Четвертний список включає осіб, які переселяються з територій радіоактивного забруднення і перебувають на обліку для позачергового забезпечення житлом. До нього включено 14 людей. Цей список поповнювався з 1991 по 1998 рік.

Загалом станом на початок року в чотирьох квартирних чергах у Калуші перебувають близько 1,4 тис. людей.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни