Калушани “атакують” владу зверненнями про стан доріг у Підгірках і на Височанці

Саме проблеми зі станом дорожнього покриття у житлових масивах приватної забудови домінує в електронних звернень до міського голови Андрія Найди через офіційний сайт міської ради. 07 Квітня, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 261 Калушани вимагають звернути увагу і не на центральні вулиці міста Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

6 квітня Катерина Ягер звернулася до міського голови Андрія Найди, Калуської міської ради та комунального підприємства «Калушавтодор» з проханням звернути увагу на закінчення вул. Кульчицької та початок вул. Кандиби. Ці вулиці розташовані у житловому масиві “Підгірки”.

«Вже декілька років я пишу заяви на ремонт вулиці. Одного разу виділили  грейдер і бригаду, розсунули  вулицю і біля одного з будинків стався обвал. Люди за свій рахунок засипали дорогу. Бригада навіть не знала де  знаходиться вул. Кандиби, бо вона не проходить рівно, а буквою “Р”. Скільки тоді було нервів не передати словами, бо так не може бути! А ти хоч трісни, що твій будинок має таку вулицю, а не інакше.

На фото тільки частина вулиці. Зараз випав сніг, але коли він розтане це буде просто жах», — пише калушанка.

Як запевнив у коментарі «Вікнам» директор КП «Калушавтодор» Роман Скибіцький, які тільки дозволятиме погода, комунальне підприємство планує проводити ремонтні роботи дорожнього покриття на багатьох вулицях. Зокрема і на ділянці про яку пише пані Катерини. Дорогу мають намір підсипати щебенем і спрофілювати.

Саме проблеми зі станом дорожнього покриття у житлових масивах приватної забудови домінує в електронних звернень до міського голови Андрія Найди через офіційний сайт міської ради.

Нагадаємо, від січня триває переписка пані Оксани (від імені жителів вулиці Людкевича, що у мікрорайоні Баня) щодо ремонту дорожнього покриття. Так у електронному зверненні від 18 січня вона нагадала міському голові, що «в м. Калуші є вулиця Людкевича, яка ніколи не бачила асфальту і потопає у болоті». Причому ремонт обіцяють з року у рік вже 20 років.

«Посипання Калушавтодором вулиці щебенем проблему не вирішує, так як вони сиплять тільки у глибокі вирви, і цієї підсипки стає максимум на 2 місяці», — написала тоді калушанка.

У відповіді влада повідомила, що станом на даний час коштів для капітального ремонту об’єктів благоустрою у бюджеті Калуської міської територіальної громади не передбачено. А у разі їх виділення на такі потреби, пропозиція щодо капітального ремонту вул. Людкевича буде подана на розгляд депутатів Калуської міської ради для включення у перелік об’єктів на 2023 рік.

15 лютого пані Оксана оприлюднила відповідь на цю відповідь.

«На наше прохання 20 років поспіль приходить одна і та сама відповідь, що кошти для капітального ремонту дорожнього покриття вул. Людкевича на цей рік не передбачені. Скільки можна? Що вам потрібно, щоб ці кошти виділили для вул. Людкевича?», — написала калушанка.

Відповідь на звернення від 15 лютого схожа на попередню: при розподілі фінансування пропозицію подадуть на розгляд міської ради, але з ремаркою, що на території Калуша і сіл громади дуже багато вулиць потребують капітального ремонту і провести капремонт усіх немає можливості.

Чергове електронне звернення щодо ремонту вул. Людкевича пані Оксана подала 20 березня.

«Ми, жителі вул. Людкевича віримо вам що в Калуській ОТГ є багато вулиць, які потребують ремонту дорожнього покриття, але справа в тому що  наша вул. НІКОЛИ його і не мала. З 2003 року (20 років поспіль) ми отримуємо від вас одну і ту саму відповідь. «Пропозиція щодо ремонту вул. Людкевича буде подана на розгляд депутатів Калуської міської ради для включення об’єкта на (відповідний рік)». Прохання було в тому, щоб ви не 21 раз дали нам таку саму відповідь, а відповіли, КУДИ НАМ ЗВЕРТАТИСЯ ЩОБ НЕ ОТРИМУВАТИ ТАКУ САМУ відповідь, а щоб побачити результат!!!!», — йдеться у зверненні до міського голови.  

В останній відповіді на звернення від 20 березня влада додатково повідомила, що неодноразово зверталася щодо виділення коштів з обласного і державного бюджетів на проведення ремонту доріг в Калуській громаді, однак кошти не виділялися.

28 березня Віталій Носик подав електронне звернення міському голові, яке стосується стану вулиці Яворського, яка розташована у житловому масиві “Підгірки”, неподалік вулиць Кульчицької й Кандиби).

«Прошу повідомити на коли заплановано проведення робіт по підсипанню щебеневою сумішшю проїжджої частини певної ділянки вулиці Яворського. Згідно відповіді на електронне звернення від 12.07.2021 року № 207 дані роботи мали провести у серпні 2021 року. До цього часу роботи не проведені», — йдеться у зверненні.

У відповіді влада повідомила, що підсипання вулиці Яворського буде включено у перелік  і роботи будуть проведені при наявності фінансування.

Останнє електронне звернення до міського голови щодо ремонту доріг 5 квітня подав Ковтун Олег Іванович — від жителів вулиць  Гонти, Верховинська і Галечко (житловий масив Височанка).  

«Дорожнє полотно довжиною біля 100 м повністю знищено, значні ями та горби не дають можливості не тільки проїхати автомобілем, але і рухатись пішоходам. Неодноразово звертались до депутата Мицак А. щодо хоча б ямкового ремонту щебенем даної дільниці, але користі як від козла молока. Просимо Вашої допомоги у вирішенні ремонту вуличного покриття на вказаній дільниці», — пише калушанин.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни