Калушан запрошують на “Обійми для воїнів”, щоб купити дрон Mavic DJI 3 Thermal

Волонтерський штаб Калуської міськрайонної філії “Союз українок” вирішив провести акцію на підтримку військових і їхніх родин. 13 Травня, 2023, 11:00 Калуш Переглядів: 156 Кожен може внести свій внесок в нашу перемогу! Фото: АрміяІнформ Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Акцію придумали, щоб показати, що пам’ятаємо, підтримуємо, чекаємо на військових вдома у своїх обіймах. Цінуємо їхні мужність, подвиг і жертовність. І хочемо підтримати людей, які тримають міцний тил, допомагаючи армії та постраждалим від війни. Про це йдеться на Facebook-сторінці “Союзу українок”, інформують “Вікна”.

“Запрошуємо краян долучитися до акції “Обійми для воїнів”. Ми пропонуємо створити найдовше панно із зображенням долоньок-обіймів на підтримку наших військових. Запрошуємо і дорослих, і дітей, щоб підтримати армію та одне одного. Приходьте, будемо спілкуватися, обійматися та передавати обійми нашим мужнім захисникам і захисницям. І всі разом долучимось до благодійного збору!”, — йдеться в повідомленні.

У рамках заходу відбудеться мініярмарок:

  •  перепічка та солодощі за давніми галицькими рецептами від союзянок;
  •  домашні чаї та прянощі від крафтових виробників;
  •  патріотичні сувеніри та вироби ручної роботи місцевих майстринь;
  •  частування пловом від волонтерів та ін.

 Усі зібрані кошти підуть на придбання дрона Mavic DJI 3 Thermal для 79 калуського батальйону 102 бригади імені полковника Дмитра Вітовського Сил територіальної оборони ЗСУ.

Ярмарок буде тривати 13-14 травня, з 12:00 до 21:00, простір біля світлиці “Союзу українок” (Калуш, площа Героїв, 26).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни