Калушан запрошують на благодійні музично-терапевтичні сесії від проєкту Ambiotik

13 та 19 травня відбудуться благодійні музично-терапевтичні сесії. Захід відбудеться для всіх охочих, які хочуть поліпшити своє емоційне психічне здоров’я та навчитися далі самостійно зменшувати свій стресовий стан. 11 Травня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 154 Ambiotik — це музично-терапевтичний ембієнт-проєкт музиканта і композитора Олександра Ская Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Організатори запрошують всіх, хто прагне підтримувати своє ментальне емоційне здоров’я на безкоштовні оздоровчі сесії від музично-лікувального проекту Ambiotik, інформують “Вікна”.

Ambiotik — це музично-терапевтичний ембієнт-проєкт музиканта і композитора Олександра Ская.

Ідея проєкту Ambiotik народилася на фоні емоційної дисгармонії та нестабільності під час початку бойових дій на території України в березні 2022-го року, щоб допомогти переселенцям і місцевим жителям впоратися з тривожністю та стресом.

Досвід роботи психологом і музичні знання надали можливість створити реабілітаційну програму, що допомагає знімати стрес та психічне напруження. Музика є каталізатором і головною ідеєю проєкту, а голос з інструкціями допомагає у відновлювальному процесі та розслабленні.

Під час оздоровчої музичної сесії учасники вчаться відновлювати емоційний гармонійний стан, знімати напруження в тілі та звільнитися від стресу.

Також після сесій кожен учасник отримує вправи та заходи, які може самостійно використовувати у майбутньому для вирішення своїх емоційних проблем та зниження рівня стресу і поверненню до гармонійного емоційного балансу. З собою треба брати зручний одяг та каремат.

Заняття відбудуться у Хаб 93 (вул. Грушевського, 93). Перший сеанс — 13 травня (субота) о 16:00.

Кількість місць обмежена, тому учасників просять зареєструватись за посиланням https://forms.gle/HFdSVb75sjzmnAVd7

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни