Калушан запрошують до стрілецького батальйону

До Івано-Франківського окремого стрілецького батальйону продовжується набір патріотично налаштованих та вмотивованих громадян. 01 Березня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 343 Ілюстрація. Закликають приєднатись до лав стрілецького батальйону також і внутрішньо переміщених осіб Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Запрошуються чолові та жінки віком від 18 до 60 років на посади офіцерського, сержантського та рядового складу, як на бойові  та тилові: кухарів, фінансистів медиків, зв’язківців та механіків, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

Приймаються також громадяни без досвіду служби, адже всі військовослужбовці підрозділу пройдуть військову підготовку та вишкіл.

Забезпечення батальйону здійснюється на рівні інших підрозділів Збройних Сил України. Військовослужбовці матимуть можливість кар’єрного росту, отримуватимуть гідне грошове забезпечення, додаткові винагороди, виплати та соціальну підтримку держави.

Закликають  приєднатись до лав стрілецького батальйону також і внутрішньо переміщених осіб.

Бажаючих вступити до лав стрілецького батальйону Івано-Франківської області запрошють звертатися до Калуського районного центру  комплектування та соціальної підтримки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни