Калуш зустрів захисників України Зіновія Кінаша та Романа Мердуха

Траурна урочиста колона проїхала з Підгірок, зупинившись біля будинків, де жили загиблі військовослужбовці. 07 Квітня, 2022, 17:05 Калуш Переглядів: 778 Чин похорону розпочнеться 8 квітня об 11:00 біля палацу культури “Мінерал”. Фото: Андрій Найда/Facebook

На колінах і мовчки, у глибокій скорботі громада сьогодні знову зустріла своїх Героїв: 51-річного Зіновія Кінаша та 27-річного Романа Мердуха.

Зіновій Кінаш, як тільки почалася війна, повернувся з-за кордону і відразу пішов у військкомат. 25 днів мужньо боровся з ворогом. На передовій і відзначив свій 51-й день народження. 31 березня ворожий снаряд забрав життя патріота своєї держави, інформують “Вікна”.

Навіки залишиться 27-річним Героєм УкраїниРоман Мердух. У лютому був мобілізований у навчальний центр, із якого згодом поїхав на передову. Цариною його діяльності сбули ІТ-технології, хоча він мав хист стати будь-ким: від хіміка — до дипломата. Його життя обірвала куля снайпера під Харковом.

“Не забудемо і не пробачимо ворогу жодного вбитого воїна, жодного вбитого українця, жодної сльози рідних! Шана Героям України! І вічна їм пам’ять!” — зазначив міський голова Андрій Найда.

Чин похорону розпочнеться завтра, 8 квітня, об 11:00 біля палацу культури “Мінерал”.

З початкуповномасштабного військового вторгнення росії Калущина попрощалася із захисниками України Володимиром Кушликом, Ігорем Чошком, Василем Цюпером, Ігорем Ладовським, Романом та Леонідом Бутусіними.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни