Калуш закупить асфальтний завод

27 жовтня на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради депутати внесли зміни до Програми здійснення Калуською міською радою внесків до статутних капіталів комунальних підприємств на 2022 рік. 31 Жовтня, 2022, 13:00 Калуш Переглядів: 339 Ілюстроване фото. Як йшлося на сесії, планують закупівлю екскаватора й асфальтного заводу

Згідно з рішенням загальний бюджет програми збільшується на 650 тис. гривень — з 7,8 млн гривень до 8 млн 476 тис. гривень. Також відбувся перерозподіл видатків програми між комунальними підприємствами, інформують “Вікна”.

Зокрема депутати зменшили фінансування для КП «Калушавтодор» ще майже на 2 млн гривень (нагадаємо, у вересні його зменшили на 477 тис. гривень) і зараз на внесок до статутного капіталу цього комунального підприємства є близько 2,9 млн гривень.

Вивільнені таким чином кошти плюс додані 650 тис. гривень — відтак понад 2,6 млн гривень передбачили для комунального підприємства «Калуська енергетична Компанія» на придбання спецтехніки для забезпечення проведення ремонтних робіт та відновлення благоустрою після їх проведення. Як йшлося на сесії, планують закупівлю екскаватора й асфальтного заводу. Таку техніку на час воєнного стану має можливість купити підприємство, яке утримує критичну інфраструктуру.

Загалом саме для «Калуської енергетичної Компанії» за програмою передбачено найбільше фінансування к понад 4,2 млн гривень, що становить половину бюджету програми. Раніше комунальному підприємству виділили понад 1,6 млн гривень на закупівлю котлів для реконструкції газових котелень.

Нагадаємо, до середини 2022 року бюджет програми здійснення Калуською міською радою внесків до статутних капіталів комунальних підприємств становив майже 32 млн гривень, з яких майже половину, понад 15,8 млн гривень — було передбачено виділити комунальному підприємству “Водотеплосервіс” для погашення кредиту Міжнародного банку реконструкції та розвитку. У липні міська рада суттєво урізала бюджет програми. Зокрема з неї вилучили фінансування на погашення кредиту та заплановані внески до статутних капіталів інших комунальних підприємств.  

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни