Kalush Orchestra зустрілися з Арнольдом Шварценеггером

Переможці Євробачення-2022 Каlush Orchestra, які перебувають на гастролях у США, зустрілися з актором Арнольдом Шварценеггером. Кінозірка та політик зацінив і приміряв славнозвісну рожеву панаму. 27 Жовтня, 2022, 11:00 Калуш Переглядів: 215 Легендарна кінозірка зацінив і приміряв славнозвісну рожеву панаму

“Було фантастично зустрітися з Kalush Orchestra, чемпіонами Євробачення з України. Ви мене надихаєте!”,  написав”Залізний Арні” у Instagram.

У Instagram соліст гурту Kalush Orchestra Олег Псюк зазначив:

Йо, вчора залетіли в гості до Арнольда Щварцнегера. Він запросив нас до себе додому та вийшов зустрічати з великим домашнім ослом. Поговорили про ситуацію в Україні та подякували за його підтримку, поділились наскільки це важливо для нас. Ви знаєте, Арнольд активно підтримує українців з перших днів війни, за що ми йому дуже вдячні. Віримо, що закордонна підтримка буде тільки посилюватися. Приємно було зустрітись з такою легендою, я можна сказати виріс на фільмах з його участю. До речі, Шварц теж зацінив панамку”.

Також в Арнольда Шварценеггера тепер є власна вишиванка. Її акторові подарував уродженець Бучі.

Як відомо, в жовтні Kalush Orchestra вирушив у США, де дасть 11 концертів, та Канаду.

“Йо, друзі! Ми об’їхали майже всю Європу, щоб показати унікальний етнічний код, українську культуру та зібрати гроші на підтримку України! Ми зібрали 54 мільйони гривень! Тепер наша мета масштабніша – зробити це в США та Канаді! Ми повинні показати всьому світу, які українці сильні та донести це через нашу музику!”, — анонсували Kalush Orchestra.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни