Kalush Orchestra відкриє гранд-фінал Євробачення у Ліверпулі

Kalush Orchestra, Go_A, Jamala, Тіна Кароль та Verka Serduchka виступатимуть у фіналі Євробачення-2023, що відбудеться в Ліверпулі. 17 Квітня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 417 Kalush Orchestra, Go_A та Jamala у Нідерландах, де вони у листопаді виступали на концерті Het Grote Songfestivalfeest Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Шоу відбудеться в британському Ліверпулі від імені України у суботу, 13 травня, інформують “Вікна” з посиланням на “Євробачення Україна”.

Українські зірки Євробачення вийдуть на сцену під час Параду прапорів 26-ти країн-фіналістів цьогорічного шоу. Артисти виконають свої конкурсні пісні в новому аранжуванні у поєднанні з класичними британськими хітами.

Крім того, гранд-фінал цьогорічного конкурсу відкриють переможці Євробачення-2022 Kalush Orchestra з потужним виступом під назвою «Голоси нового покоління».

«Ми чекали на наш виступ у Ліверпулі відтоді, як минулого року його оголосили містом проведення конкурсу. Це місто з всесвітньо відомою музичною спадщиною, і ми щасливі, що нарешті можемо оголосити, якою честю для нас буде виступити там. Хоча ми засмучені, що не змогли привезти Євробачення до нашої країни, ми вдячні Великій Британії за те, що вона приймає цей конкурс від нашого імені. Ми виступимо задля кожного українця, щоб нагадати, що кращі часи й перемога нашої країни ще попереду, а також щоб показати світові, за що бореться Україна», — розповіли переможці Євробачення-2022 Kalush Orchestra.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни