Kalush Orchestra присвятив мамі пісню Stefania, яку виконає на Євробаченні

Український гурт Kalush Orchestra пройшов до фіналу відбору на Євробачення-2022. На цей момент колектив досі не презентував конкурсну пісню. Проте відомо, що називатиметься вона Stefania і буде присвячена мамі.

28 Січня,
2022,
19:00
Калуш

Переглядів: 612


Зараз хлопці щодня дають концерти.

“Факти” поспілкувалися із солістом Kalush Orchestra Олегом Псюком щодо підготовки до конкурсу, запису треку, а також стосовно скандалів довкола відбору на Євробачення-2022.

— Як проходила підготовка до відбору?

У нас зараз щільний концертний графік по містам України: щодня даємо концерти, іноді і по два на день. Звісно, доволі складно поєднувати це з підготовкою до Нацвідбору. Про сон ми на цей час забули, але віримо, що наші недоспані ночі і такий шалений темп дадуть свої позитивні результати. Сподіваємося, що все ж вдасться кайфонути у фіналі Нацвідбору і телеглядачі високо оцінять наші старання.

— Як вибирали чи писали трек для відбору? Чи зверталися до когось по допомогу?

Цей трек, як і всі роботи гурту Kalush та Kalush Orchestra, грунтується на власних життєвих історіях та переживаннях колективу. Трек Stefania про найдорожчу людину, маму, який був написаний усім складом гурту Kalush Orchestra. Зовсім скоро ми не тільки розкажемо цю історію на широкий загал, а й презентуємо відео на трек.

— Одна з учасниць, яка не потрапила на відбір, звинуватила оргкомітет у корупції і в упередженості, як ви дивитеся на такі звинувачення?

Чесно кажучи, не чув навіть про цю історію. Наразі я та вся команда сконцентровані виключно на підготовці до Нацвідбору та гастролей по Україні, тому немає часу стежити за іншими учасниками та скандалами.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни