Kalush Orchestra готують особливий номер для MTV EMA 2022

Український гурт Kalush Orchestra стане спеціальним гостем щорічної престижної премії “MTV Europe Music Awards 2022”, яка відбудеться вже 13 листопада у німецькому Дюссельдорфі. 02 Листопада, 2022, 10:00 Калуш Переглядів: 158 “Калушани” будуть спеціальними гостями музичної премії, де виступатимуть світові зірки

Цими днями музиканти перебувають у великому турі містами США та Канади. Останній концерт Kalush Orchestra відіграє 10 листопада та вирушить до Дюсельдорфа.

Музиканти обіцяють, що їхній виступ буде особливим та присвяченим Україні. На “MTV Europe Music Awards 2022” музиканти готують окремий номер, режисурою та постановкою якого займається популярний український хореограф Костянтин Томільченко.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений MTV EMA (@mtvema)

“Ми раді взяти участь у “MTV Europe Music Awards 2022″. Це дійсно круто бути частиною такої важливої музичної премії і виступати на одній сцені зі світовими зірками. Віримо, що це чудовий знак, і Kalush Orchestra здивує своїм виступом багатомільйонну аудиторію телеглядачів у прямому ефірі. Готуємо дуже особливий номер, який присвячуємо Україні”, — зазначив лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк.

Раніше йшлося, що Kalush Orchestra і легендарні The Rasmus презентували потужне відео на підтримку України.

У оригіналі текст англійською “Вони кажуть, що я повинен навчитися вбивати, перш ніж почуватись у безпеці, але я краще вб’ю себе, ніж стану їхнім рабом” віддзеркалює почуття українців під час тривалої війни в їхній країні.

Довідка. MTV Europe Music Awards — щорічна церемонія вручення музичних нагород, започаткована телеканалом MTV Європа 1994 року. Щороку премія відбувається в одному з великих європейських міст. Цьогоріч її проведуть у Дюсельдорфі, Німеччина.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни