Кая Каллас: перемога України неможлива без збільшення поставок боєприпасів – Новини України

Кая Каллас: перемога України неможлива без збільшення поставок боєприпасів - Новини України

Фото: facebook.com/kallaskaja

Перемога України над Росією неможлива без збільшення поставок боєприпасів. Про це на Мюнхенській безпековій конференції сказала прем’єр Естонії Кая Каллас, повідомив Укрінформ.

– Україна має бути в змозі захистити себе і здобути перемогу, щоб Росія повернулася до старих кордонів, що неможливо без збільшення поставок боєприпасів, – заявила вона.

Каллас зазначила, що російський військово-промисловий комплекс працює у три зміни. Росія за день витрачає стільки боєприпасів, скільки в Європі виробляється за місяць. ЄС має збільшити свій оборонно-промисловий потенціал. 

Премʼєр-міністр Естонії висловила занепокоєння через те, що деякі країни недостатньо інвестують у оборонний сектор та виробництво боєприпасів. Вона зазначила, що саме на це розраховує Росія – що спроможності союзників України виснажаться. 

59-та Мюнхенська безпекова конференція проходить у Німеччині 17-19 лютого. Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що президент Володимир Зеленський і українці отримують масу оплесків, але недостатньо озброєння. Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук сказав, що Україна потребує системи ППО, ракети великого радіуса дії, танки і бойові літаки. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни