Кабмін звільнив заступника міністра за хабар $400 тисяч

Кабінет Міністрів звільнив Василя Лозинського  з посади заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури. 22 Січня, 2023, 16:30 Україна Переглядів: 468 Хабар призначався за сприяння в укладанні договорів на закупівлю обладнання та техніки Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це у Фейсбуці повідомив очільник Мінінфраструктури Олександр Кубраков.

Міністр нагадав, що 21 січня співробітники НАБУ та САП викрили та припинили діяльність організованого злочинного угрупування з розкрадання бюджетних коштів. До складу злочинної групи входив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Його затримали під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 400 тис. доларів США. Ці кошти він одержав за сприяння в укладанні договорів на закупівлю обладнання та техніки. Кримінальне провадження було зареєстровано у вересні 2022 року.

Олександр Кубраков зазначив, що наприкінці грудня розпочався і досі триває процес ліквідації Міністерства розвитку громад та територій та створення нового об’єднаного Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та базі Мінінфраструктури.

“При прийнятті кадрових рішень у новому міністерстві ми керувалися необхідністю збереження інституційної пам’яті, але, очевидно, що не такої. Я дав доручення команді Міністерства розпочати перевірку усіх діючих проєктів Мінрегіону, в тому числі за бюджетні кошти, кошти міжнародних фінансових установ та проєктів технічної допомоги”, — підкреслив міністр.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни