Кабмін зробив відкритим процес закупівель для ЗСУ після скандалу в Міністерстві оборони – Новини України

Кабмін зробив відкритим процес закупівель для ЗСУ після скандалу в Міністерстві оборони - Новини України

Фото: t.me/Denys_Smyhal/5196

Уряд змінив підхід до оборонних закупівель. Тепер процес розділений на дві частини, один із них проводитиметься відкрито. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Телеграм-каналі.

– Продовжуємо змінювати підходи щодо закупівлі оборонної продукції. На час воєнного стану вони будуть поділені на дві групи. Перша група – це зброя, техніка та інша продукція оборонного призначення. Інформація про ці закупівлі залишиться закритою, – заявив Шмигаль.

За його словами, всі інші види закупівель, зокрема продукти харчування для української армії, будуть проводитися у відкритому режимі.

– Відтепер замовник буде заздалегідь оприлюднювати оголошення про таку закупівлю, і це оголошення включатиме інформацію про орієнтовні обсяги, умови та строки поставок. Також в електронній системі будуть оприлюднюватись звіти про закупівлю, якщо вона полягала без електронної системи, – наголосив голова Кабміну.

Скандал навколо Міноборони нашумів наприкінці січня. Тоді ЗМІ звинуватили оборонне відомство у закупках продуктів для ЗСУ за завищеними цінами. Після цього було звільнено заступника міністра оборони В’ячеслава Шаповалова та директора департаменту держзакупівель Богдана Хмельницького.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни