Кабмін підтримав звільнення голови Донецької ОДА Павла Кириленка – Новини України

Кабмін підтримав звільнення голови Донецької ОДА Павла Кириленка - Новини України

Фото: facebook.com/pavlokyrylenko.donoda

Кабінет міністрів підтримав звільнення Павла Кириленка з посади голови Донецької обласної державної адміністрації. Про це 5 вересня повідомив телеграм-канал Уряд online.

– На своєму засіданні 5 вересня Кабінет Міністрів України підтримав проекти Указів Президента України: Про звільнення Кириленка Павла Олександровича з посади голови Донецької обласної державної адміністрації… – йдеться у повідомленні.

Народний депутат Ярослав Железняк зазначив у своєму телеграм-каналі, що сьогодні після засідання фракції коаліції, кандидатура Павла Кириленка буде внесена на посаду голови Антимонопольного комітету України і завтра проголосована у Верховній Раді.

Удень у вівторок парламент підтримав звільнення голови Антимонопольного комітету України Ольги Піщанської. “За” проголосували 306 народних депутатів, повідомив Железняк.

Уранці голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія повідомив, що голова Антимонопольного комітету України Ольга Піщанська написала заяву по відставку. Головним кандидатом на цю посаду обрали Павла Кириленка. 

Павлу Кириленку 37 років, він очолив Донецьку обласну державну адміністрацію у липні 2019 року.

5 вересня Верховна Рада підтримала звільнення Олексія Резнікова з посади міністра оборони України. “За” на засіданні парламенту у вівторок проголосували 327 народних депутатів. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни