Журналістка заявила, що виграла конкурс в НАБУ, але її не взяли – Новини України

Журналістка заявила, що виграла конкурс в НАБУ, але її не взяли - Новини України

Фото: facebook.com/olya.komarova

Журналістка Ольга Комарова заявила, що виграла конкурс на посаду заступника керівника управління зовнішніх зв’язків в НАБУ, але керівництво антикорупційного бюро відмовилося брати її на роботу.

– Приблизно зараз я мала б повідомити, що маю нову роботу, бо пройшла конкурс на посаду заступника керівника управління зовнішніх зв’язків в НАБУ. Але цього не станеться… Попри те, що я чесно пройшла відкритий конкурс, заступник директора НАБУ Поліна Лисенко повідомила мені особисто, що я не працюватиму, – написала Комарова в Facebook.

За словами журналістки, Лисенко запросила її на зустріч і повідомила, що посаду скорочують, щоб наймати більше детективів. Комарова звинуватила нове керівництво бюро в “узурпації влади” в НАБУ та бажанні завести своїх людей.

Ольга Комарова також заявила, що попри реорганізацію у НАБУ без конкурсу з’явився політтехнолог Василь Самохвалов, якого у бюро називають піарником.

Директор НАБУ Семен Кривонос у коментарі “Українській правді” заявив, що вони звернулись до міжнародних партнерів, попросили допомогти з комунікаціями, побудувати з комунікаційну стратегію. Вони самі обирали компанію, яка буде цим займатись.

Також він підтвердив, що вирішив провести реорганізацію, щоб вивільнити приблизно 20-22 вакансії для детективів. 

Заступник директора НАБУ Поліна Лисенко підтвердила зустріч з Ольгою Комаровою. За словами Лисенко, вона хотіла “по-людськи поговорити” та повідомити, що в бюро планується реорганізація. Лисенко запропонувала Комаровій співпрацювати з НАБУ як експерт, але вона відмовилась.

Семен Кривонос очолив НАБУ 6 березня, до цього він був головою Державної інспекції архітектури та містобудування. Колишній керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Поліна Лисенко стала заступником директора антикорупційного бюро 25 квітня. Ольга Комарова – керівник комунікаційного напряму в Українській Гельсінській спілці з прав людини. Вона працювала журналістом у “Радіо Свобода” та MC.today. Василь Самохвалов – засновник та керуючий партнер агенції RMA (PlusOne Group).

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни