Жінки України отримали премію Джона Маккейна – Новини України

Жінки України отримали премію Джона Маккейна - Новини України

Фото: twitter.com/LBJunior/

Цього року премію Джона Маккейна за лідерство на державній службі вручили жінкам України. Нагорода була оголошена сином покійного сенатора Джеком Маккейном на Міжнародному безпековому форумі в Галіфаксі, передає “Європейська правда”.

– Жінки України мимоволі стали героїнями зі сміливістю, честю та гідністю, які надихнули світ, – заявив Маккейн-молодший.

У презентації премії йдеться, що 15% українок входять до складу ЗСУ, решта жінок роблять під обстрілами іншу роботу для перемоги країни у війні.

У ході конференції виступила у режимі онлайн перша леді Олена Зеленська від імені жінок України. Дружина президента зазначила, що на честь Маккейна в нашій країні було названо одну з вулиць Києва. А Джек Маккейн нагадав про те, що його батько “здавна говорив про необхідність стримати КДБшника Путіна”.

Премія Джона Маккейна за лідерство на державній службі щорічно вручається на Галіфаксському міжнародному безпековому форумі. Нагороду отримують особи з будь-якої країни, які продемонстрували неабияке лідерство у прагненні до людської справедливості.

ДОВІДКА

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн помер 26 серпня 2018 року. Політику було 81 рік. Останні роки життя Маккейн страждав від тяжкого захворювання – рак мозку. Американець переніс кілька операцій, але врятувати його не вдалося.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни