Жертвами затоплень внаслідок підриву Каховської ГЕС вже стали 16 людей – Новини України

Жертвами затоплень внаслідок підриву Каховської ГЕС вже стали 16 людей - Новини України

Фото: t.me/mvs_ukraine

Внаслідок повеней через підрив Каховської гідроелектростанції на Херсонщині та Миколаївщині загинули 16 людей. Ще 31 українець вважається безвісти зниклим. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

– Підсумки 12-го дня ліквідації наслідків підриву росіянами Каховської ГЕС… Загинуло 16 осіб: 14 – у Херсонській та 2 – у Миколаївській області. Зниклою безвісти вважається 31 особа, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, на сьогодні залишаються підтопленими 1300 будинків. З них – 1274 на території Херсонської області та 26 – у Миколаївській.

Евакуаційні заходи на півдні України продовжуються. Вже вдалося вивезти із затоплених регіонів 3614 осіб, з яких 474 дитини та 80 маломобільних громадян.

Загалом поліціянти ухвалили понад 4800 заяв громадян щодо пошкодження майна. Перевірено 13,5 тисяч квартир та будинків. Роботи з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС продовжуються.

Вночі, 6 червня, стався вибух Каховської гідроелектростанції, проведений російськими окупантами. Внаслідок вибуху було зруйновано машинний зал та сама станція. Це призвело до виникнення екологічної катастрофи, оскільки вода з водосховища стала затоплювати прилеглі міста та села, і було розпочато евакуацію населення. Підрив дамби Каховської гідроелектростанції також спричинив проблеми з подачею води в містах Кривий Ріг, Марганці та Нікополі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни