Жертвами ракетного удару у Запоріжжі стали 13 осіб, серед них – 8-місячна дитина – Новини України

Жертвами ракетного удару у Запоріжжі стали 13 осіб, серед них – 8-місячна дитина - Новини України

Число загиблих внаслідок ракетного удару по житловому будинку в Запоріжжі зросло до 13 людей. Про це йдеться у ранковому зведенні обласної Державної служби з надзвичайних ситуацій.

– З-під завалів будинку фахівці ДСНС деблокували тіла 13 загиблих, у тому числі – 8-місячну дитину. Також вдалося врятувати 11 людей. Під час розбору зруйнованих конструкцій будинку рятувальники витягли з-під завалів чотирьох кішок та собаку, – йдеться у повідомленні.

Комунальні служби вивезли понад 853 тонни будівельних уламків. Психологи ДСНС надали допомогу 100 мешканцям будинку та родичам постраждалих. Починаючи з 2 березня до пункту обігріву, розгорнутого рятувальниками, звернулися 251 громадян.

Загалом до робіт залучено 101 співробітника з різних служб та 23 одиниці техніки. З них від ДСНС – 60 рятувальників та 13 одиниць техніки.

У ніч на 2 березня росіяни випустили ракети по Запоріжжю. Одна з них потрапила до п’ятиповерхового будинку, розташованого у центрі міста. В результаті загинули щонайменше 10 людей, стільки ж – поранених. Серед постраждалих є дитина та вагітна жінка. Ракета повністю зруйнувала усі 5 поверхів будинку. Також уламки та вибухова хвиля пошкодили будинки, розташовані поблизу.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни