Жеребкування: у середу “Прикарпаття” дізнається календар на весняний етап Першої ліги

Жеребкування: у середу “Прикарпаття” дізнається календар на весняний етап Першої ліги

30 листопада відбудеться жеребкування другого етапу Першої ліги.

Читайте також: Сьогодні “Прикарпаття” вдома зіграє з вишгородським “Діназом” (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Минулого вікенду матчами 14-го туру VBET UA Першої завершилася осіння частина змагань. За її підсумками було сформовано дві групи з урахуванням очок, отриманих в матчах між собою – Чемпіонська група (за 1-8 місця) і Група на вибування (за 9-16 місця), в якій гратиме “Прикарпаття”.

Весняний етап чемпіонату стартує 8 квітня 2023 року. Жеребкування календаря другого етапу заплановане на 30 листопада 2022 року, початок об 11:00.

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку МФК “Прикарпаття”.

Згідно з Регламентом, за підсумком змагань два переможці Чемпіонської групи напряму виходять до VBET Ліги, а третє і четверте місця грають у плейоф з командами, які посіли 14 і 13 місця у VBET Лізі відповідно. Щодо Групи на вибування, то восьма команда напряму переходить до VBET UA Друга, а сьома – грає в плей-оф з другою командою VBET UA Друга.

Чемпіонська група сформована з урахуванням очок, отриманих в матчах між собою. Те ж стосується і Групи на вибування. Навесні на другому етапі команди Групи А проводять матчі тільки з командами Групи Б у два кола. Таким чином всього команди зіграють 176 матчів. Одна команда проводить 22 матчі в чемпіонаті.

Теги: "Прикарпаття"

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни