Як знайти роботу в Англії бажаючим заробити за кордоном?

Англія є одним з найбажаніших місць для пошуку роботи за кордоном не тільки для жителів Євросоюзу, але також для українців. Останні модні тенденції з трудової міграції змушують наших співвітчизників серйозно підходити до полювання за прибутковими робочими місцями. В даний момент, навіть в період епідемії COVID-19 країна залишається відносно відкрита для іноземців. На думку працівників, вона вважається привабливою з наступних об’єктивних причин:

  • Англійська мова знайомий багатьом людям на елементарному рівні, а при необхідності його можна вивчити на місці протягом півроку до повноцінного побутового або робочого спілкування.
  • Тверда валюта, фунт стерлінгів, з високим курсом обміну на інші гроші. Також вона не схильна до сезонних та інших коливань.
  • Роботодавці Великобританії не сприймають особистої неприязні, що впливає на зарплату. Вони цінують якісну роботу, а інші відносини залишають поза компанією. Також вони не мають стереотипів по країнах, а дивляться на результати.
  • Це просто красива країна, дуже цікава і приємна для відвідування. А жити і працювати тут мріє безліч людей.

Однозначно варто спробувати. Трудові мігранти отримують менше місцевих жителів, але за мірками України – це величезні зарплати. Найбільш часта схема розрахунку з співробітниками полягає в щотижневих виплатах.

Якщо немає особливих навичок

Великобританія завжди рада прийняти людей, готових працювати в наступних галузях:

  • Збір фруктів, ягід, овочів і грибів в місцевих тепличних господарствах і влітку на відкритому грунті.
  • Англія – це країна з величезними територіальними водами і об’ємним виловом риби. Це створює робочі місця на численних траулерах. Займатися доведеться переробкою і сортуванням різного улову, починаючи від креветок, закінчуючи скумбрією.
  • Приватні особи через агентства шукають відповідальних людей середнього віку, які мають досвід у догляді за особами з обмеженими фізичними можливостями. Вони готові щедро платити за хороше поводження з їхніми літніми родичами.
  • У сфері обслуговування працювати можна, але потрібно ідеальне знання мови. Приваблива зовнішність не є фактором вибору, цінується охайність, ввічливість і витримка.

Які фахівці тут в ціні?

Англійські роботодавці цінують талановитих управлінців у всіх сферах. Вони навіть охоче переучують профільних фахівців з менеджменту з суміжних або зовсім інших областей. В умовах стагнації внутрішнього ринку їх також цікавлять. Подібно до інших держав, тут великий попит на програмістів і всі професії IT. Але знайти таке місце можна віддалено, через всесвітню мережу. Промислові дизайнери також нерідко потрібні, обсяги продукції ростуть, а розробляти упаковку для товарів нікому.

Можливості відкриті

Прибуткова і нескладна робота в Англії для українців стала можливою у зв’язку відтоку місцевих співробітників по країнах Євросоюзу. Люди шукають нові місця, нові відчуття, вони готові змінювати місце проживання у зв’язку з вигідними пропозиціями від великих корпорацій. Це створює для жителів України додаткові можливості, а упускати їх не можна. Роботодавці стали менш вибагливі у виборі, вони готові навчати на місці, а в міру зростання навичок поступово збільшувати зарплату.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни