Ізраїль завдав авіаудар по сектору Газа – Новини України

Ізраїль завдав авіаудар по сектору Газа - Новини України

Фото: twitter.com/ShehabAgency

Ізраїльські військові завдали удару по сектору Газа вранці в п’ятницю, 4 листопада. Як повідомляє  The Times of Israel, удар був нанесений через кілька годин після того, як чотири ракети були випущені по Ізраїлю з палестинського анклаву, яким керує ХАМАС.

Армія оборони Ізраїлю заявила, що завдала авіаударів по підземному заводу з виробництва ракет, що використовувався ХАМАС. Військові опублікував супутникове фото того, де, за їх даними, виготовлялась зброя – територія поблизу кількох будівель і сільськогосподарських ділянок на північно-західному краю табору біженців Аль-Магазі в центрі Гази. У армії Ізраїлю наголосили, що це вже третій подібний об’єкт з квітня.

– Удар було завдано у відповідь на запуски з території Гази на територію Ізраїлю раніше сьогодні ввечері, і він призведе до заподіяння шкоди терористичному угрупуванню ХАМАС, яке намагається сконцентруватися та озброїтися ракетами, – йдеться в заяві ЦАХАЛу трохи раніше 4 ранку.

Палестинське інформаційне агентство «Шехаб» повідомило, що «об’єкт опору» в Аль-Магазі був уражений.

Повідомлень про постраждалих не надходило.

В соцмережах вже є фото, на яких видно вогняні кулі та дим у Газі від авіаударів. На неперевірених відеоматеріалах можна було побачити послідовні удари, які неодноразово влучали в одну й ту саму територію, а над головою лунали крики реактивних літаків.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни