Із затоплених районів Херсонщини та Миколаївщини вже евакуйовано понад 3000 осіб – Новини України

Із затоплених районів Херсонщини та Миколаївщини вже евакуйовано понад 3000 осіб - Новини України

Фото: REUTERS/Vladyslav Smilianets

З підконтрольних Україні територій Херсонської та Миколаївської областей вдалося евакуювати понад 3 тисячі людей із затоплених районів Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

– Станом на цей час на території Херсонської та Миколаївської областей евакуйовано вже понад 3 тисячі осіб. Але знов-таки це лише вільна територія, підконтрольна нам. На окупованій території лише на деяких ділянках вдається допомогти людям – російські терористи роблять все, щоб жертви катастрофи було більше, – сказав Зеленський.

Глава держави наголосив, що російська армія продовжує вести обстріл навіть у місцях, де відбувається евакуація мирних людей.

– Російські обстріли продовжуються – навіть евакуаційних точок. Жодної реальної допомоги людям у затоплених районах – не заради пропаганди, а заради людей – Росія не надає…, – зазначив президент.

Також Зеленський нагадав, що міжнародні організації досі не змогли сформувати та відправити місію на тимчасово окуповані території України для порятунку людей. Президент вкотре закликав світ організації підтримати наших земляків, які залишаються у затоплених районах.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни