Івано-Франківського обласного військового комісара нагородили орденом

Полковника Володимира Ярмошука, військового комісара Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Президент України Володимир Зеленський нагородив орденом Данила Галицького.

Про це йдеться в Указі Президента від 22 січня 2022 року № 26/2022, повідомляє Фіртка.

Відповідно до тексту документа військового комісара нагородили за значні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, мужність, виявлену під час бойових дій, зразкове виконання військового і службового обов’язку, багаторічну сумлінну працю.

Володимир Ярмошук очолив Івано-Франківський обласної військовий комісаріат (зараз – Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки) у квітні 2015 року. До того проходив службу на різних посадах у військових комісаріатах Івано-Франківської області. Брав участь в антитерористичній операції на Сході України.

Орден Данила Галицького – державна нагорода, для нагородження військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, а також державних службовців за значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу. Орден було запроваджено 20 лютого 2003 року Законом України № 580-IV «Про внесення зміни до Закону України «Про державні нагороди України».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни