Івано-Франківський медичний університет ремонтує центральний корпус та гуртожитки (фото) | Новини Галича

remont-tsentr-korpusu-IFNMU.jpg

Івано-Франківський національний медичний університет попри пандемію проводить ремонтні роботи одразу на кількох об’єктах.

Капітальний ремонт почався в конференц-залі кафедри українознавства і філософії на четвертому поверсі центрального корпусу університету. Тут мають повністю оновити стіни, стелю, поциклювати паркет. Конференц-зал також поповниться новенькою мультимедійною дошкою, яку ректор університету Микола Рожко пообіцяв придбати для кафедри під час святкування її 25-річчя, пишуть Версії з посиланням на Галичину.

Стіни конференц-залу планшетовані. Тут показана історія України, видатні постаті української історії та культури, є карти і схеми. Такий матеріал є корисним як студентам, так і викладачам.

В гуртожитках №1 і №2 повним ходом йде капітальний ремонт і облаштування нових навчальних кімнат для кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання. Роботи почалися в кінці минулого року. Після завершення ремонту в нові приміщення переміститься навчально-практичний центр кафедри. Він отримає більше площі, розшириться, стане зручнішим В перспективі планується, що тут відбуватиметься також об’єктивний структурований клінічний іспит (ОСКІ) для студентів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

Підписуйтесь на канал в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни