ISW: ЗСУ досягли великих успіхів на лінії Сватове-Кремінна – Новини України

ISW: ЗСУ досягли великих успіхів на лінії Сватове-Кремінна - Новини України

Фото: CLODAGH KILCOYNE/REUTERS

Останнім часом українські сили досягли великих успіхів у напрямку Сватове – Кремінна Луганської області. Про це повідомляється у свіжому звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW).

На думку фахівців, численні російські джерела повідомляли про вдалі атаки українських воїнів на ділянці Сватове – Кремінна. Так, один з російських військових блогерів заявив, що українські війська захопили російський опорний пункт біля Червонопопівки приблизно за 5 км на північний захід від Кремінної. На цій ділянці українські сили, ймовірно, просувалися принаймні з 23 грудня.

При цьому росіяни стверджували, що українські сили перегруповуються та перекидають підкріплення з Харківської області для відновлення наступальних операцій на лінії Кремінна – Сватове.

– Українські сили, ймовірно, досягли більших успіхів на північному сході України, ніж раніше оцінював ISW. Голова Харківської обласної адміністрації Олег Синєгубов заявив 27 грудня, що російські війська займають 1,6% території Харківської області, – пояснили аналітики.

На їх думку, українські воїни, ймовірно, звільнили Дворічну, Новомлинськ та Тавільжанку на північному сході Харківської області та Коломийчиху в Луганській області.

За даними Генштабу,  ЗСУ протягом минулої добу уразили пункт управління, 7 районів зосередження живої сили та військової техніки, 2 склади боєприпасів, а також важливий військовий об’єкт окупантів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни