ISW: У РФ – дефіцит боєприпасів – Новини України

ISW: У РФ – дефіцит боєприпасів - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російська оборонно-промислова база нездатна подолати дефіцит боєприпасів, що перешкоджатиме здатності російських військ підтримувати наступальні операції на сході України в 2023 році. Про це йде мова у звіті Інституту вивчення війни (ISW) від 12 січня.

Аналітики наголосили, що добова швидкість артилерійського вогню Росії зменшилася в деяких районах на 75%, що є історичним мінімумом з початку російського повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року. Згідно з даними українських та американських посадовців, війська окупантів можуть знижувати артобстріли внаслідок скорочення поставок, або, можливо, ворог  переглядає свою тактику. 

– РФ тепер повинна перекидати додаткові снаряди з тилових районів та закуповувати додаткові боєприпаси в іноземних держав, щоб протидіяти такій нестачі, що призведе до зниження темпу стрільби. У Росії все частіше визнають, що фундаментальні проблеми, такі як дефіцит боєприпасів і нездатність забезпечення військ, серйозно перешкоджають проведенню наступальних операцій, – наголошують аналітики.

Раніше речник Східного угруповання військ України Сергій Череватий повідомив, що російські сили вичерпали свої запаси 122-мм і 152-мм артилерійських снарядів та інші резерви влітку 2022 року. На його думку, надмірний артилерійський вогонь призведе до швидших результатів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни