ISW: Вагнерівці у Бахмуті знесилені, РФ кидає туди спецназ – Новини України

ISW: Вагнерівці у Бахмуті знесилені, РФ кидає туди спецназ - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські найманці ПВК “Вагнера” настільки виснажилось в боях за Бахмут, що військове командування РФ змушене було перекинути до міста на Донеччині частини бойові РФ. Про це йде мова у свіжому звіті ISW.

За даними аналітиків Інституту, що окупаційні війська РФ продовжували спроби захопити територію Бахмуту та його околиці 9 і 10 квітня. При цьому вони продовжують зазнавати значних втрат. Згідно даних геолокаційних кадрів за 9 і 10 квітня , армія РФ незначно просунулася на північний захід від Хромового (2 км на захід від Бахмута), на південний захід від Бахмута та на північ від Сакко і Ванцетті (15 км на північ від Бахмута).

ISW з посиланням на речника Східної групи Сергія Череватого заявив, що російські повітряно-десантні сили (ВДВ) почали з’являтися в Бахмуті, ймовірно, для посилення звичайних сил, а не груп “Вагнера”.

Аналізуючи заяви командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковника Олександра Сирського, експерти відмітили, що ЗСУ вже настільки знищили сили “Вагнеру”, що російське командування було змушене переслати до Бахмута елементи Спецназу та ВДВ. Нещодавно глава “ДНР” Денис Пушилін заявив, що відвідав Бахмут і нагородив бійців групи “Вагнер”. Проте, згідно з інформацією ISW, українські сили відбили наземні атаки в Бахмуті та поблизу Богданівки та Хромового.

Аналітики з США відзначають, що темпи наступальних дій Росії на Донецькому напрямку сповільнюються, а російські війська готуються до оборони. Український об’єднаний прес-центр начальника Таврійського напрямку також заявив, що темпи наземних ударів Росії знизилися, а російські війська зосередили на донецькому напрямку 205 батальйонно-тактичних груп (БТГ) через страх перед українським контрнаступом.

Напередодні Сирський повідомив, що РФ у Бахмуті перейшла до “сирійської” тактики випаленої землі. Вони спеціально знищують будівлі та позиції ударами авіації і артилерією, щоб мати змогу просуватися вперед. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни