ISW: російській армії не вдасться найближчим часом оточити Бахмут – Новини України

ISW: російській армії не вдасться найближчим часом оточити Бахмут - Новини України

У Бахмуті Донецької області війська Росії намагаються наступати, але їм не вдасться захопити чи оточити місто найближчим часом. Про це йдеться у доповіді Інституту вивчення війни.

– Українські офіційні представники підтвердили контроль над ситуацією в Бахмуті, проте зазначили, що обстановка в районі ускладнюється, і ПВК “Вагнер” направила свої передові та готові до штурмових операцій елементи у цей район, – наголошується у доповіді.

Дослідники також вказують на те, що українські сили здатні утримувати свої позиції в Бахмуті, але у разі потреби можуть залишити місто без ризику виявитися оточеними.

– Російські окупанти зазнають значних втрат під час просування. А оцінка українців щодо того, що вони зможуть змусити атаки РФ завершитися поблизу їхніх поточних позицій, збалансована з ризиком втрати доступу до основних шляхів відведення, ймовірно, керуватиме рішенням залишитися чи відступити, – наголосили в Інституті.

Ситуація в Бахмуті залишається важкою та напруженою – там тривають запеклі бої. На початку лютого туди було направлено додаткові підрозділи ЗСУ. Спікер Східного угруповання військ Сергій Череватий запевнив, що відведення військ із Бахмута немає, відбувається контрольована ротація.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни