Ілон Маск змінить логотип Twitter на Х – Новини України

Ілон Маск змінить логотип Twitter на Х - Новини України

Фото: twitter.com/elonmusk

Власник Twitter Ілон Маск змінить логотип соцмережі на “Х”. Про це американський бізнесмен повідомив у новій публікації, показавши концепцію можливого майбутнього дизайну. Він є буквою “Х” на чорному тлі.

– Якщо сьогодні ввечері буде опубліковано досить добрий логотип X, завтра ми запустимо його у всьому світі, – зазначив Маск. – Скоро ми попрощаємося з брендом Twitter і поступово з усіма птахами.

Крім того, власник соцмережі запустив опитування у Twitter із пропозицією змінити колір платформи за замовчуванням на чорний. У голосуванні взяли участь вже понад 640 тисяч користувачів платформи. Дві третини знизу підтримали пропозицію змінити базовий колір соцмережі на чорний.

За 17 років свого існування соцмережа двічі змінювала логотип. З 2006 року в дизайні використовувалася повна назва платформи, а у вересні 2010-го його замінила синя пташка.

Раніше Ілон Маск встановив ліміт на перегляд твітів на добу. Перевірені облікові записи обмежені в читанні 6000 повідомлень на день; неперевірені акаунти – 600 повідомлень на день; нові неперевірені облікові записи – 300 повідомлень на день.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни