Іграшки із фетру та окопні свічки: як прикарпатська другокласниця збирає гроші на ЗСУ (фото) – Новини Галича

Софійка Гриців, учениця 2 класу Сваричівського ліцею, що на Рожнятівщині, шиє іграшки з фетру, таким чином збираючи кошти на ЗСУ, повідомляє “Галицький кореспондент”.

“Моя волонтерська діяльність розпочалася з відео, де я побачила, що військові навіть не мають можливості помити голову, – розповідає Софія. – Це мене дуже зачепило і розчулило. От від тоді я і почала шукати спосіб, як допомогти нашим захисникам”.

Згодом школярка таки його знайшла, той спосіб, яким змогла заробити гроші. Дівчинка вирішила, що буде шити іграшки з тканини фетр. Зізнається, це виявилося важко, тому спершу допомагала мама.

Нагадаємо, фетр – це тонка щільна повсть найвищого сорту, з якої виготовляють капелюхи, валянки, сумки, різні аксесуари. Одержують його після валяння пуху кролів і ангорських кіз.

“Працювати з ним спершу було нелегко, але тепер уже навчилася. Щиро хочу, щоб мої вироби приносили людям радість, а вилучені кошти принесли користь тим, хто нині захищає кордони України”, – акцентує дівчинка.

Так, розмістивши прапор України біля своєї хати, поставивши столик і виклавши свої творіння, Софійка почала втілювати задумане. Вона продавала патріотичні сердечка, сніговички, метелики, собачки, котики. Найоригінальнішим її виробом був корабель, який пішов у відомому всім нам напрямку.

Дівчинка зізналася, що люди, які купували її вироби – не жаліли коштів і щедро поповнювали скриньку.

Днями Софійка з мамою завітали до місцевої громадської організації “Намневсеодно”. Дівчинка передала організації 10 тис. 410 грн. Там Софійка домовилася, що їх спрямують на придбання теплих курток для наших захисників. За такі старання ГО “Намневсеодно” нагородила юну волонтерку подякою.

До слова, школярка допомагала ще й учасникам громадської організації робити окопні свічки.

Мар’яна ЛОКАТИР

Також читайте: У калуському дитсадку зібрали 15 тисяч гривень для армії

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни