Ігор Насалик після поранення повернувся в ЗСУ

Ексміністр енергетики, тричі міський голова Калуша, народний депутат трьох скликань Ігор Насалик після поранення і реабілітації повернувся на військову службу. 03 Травня, 2023, 12:00 Калуш Переглядів: 953 Через рік після поранення колишній міський голова Калуша повернувся в ЗСУ Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Колишній очільник Калуської громади Ігор Насалик з 26 лютого 2022 року служив сержантом у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ.

22 квітня 2022 року його дружина Гюзель Насалик повідомила про поранення чоловіка на початку квітня.

“Казав мені, що ще місяць і знову в бій… Але попереду довге одужання й повернення здібності ходити.. Все одно,  я вдячна Богові за те, що він повернув мені його нехай і покаліченим… Моя душа плаче й болить за кожного загиблого, кожному — Вічна Шана й Вічна Пам’ять! Я обіймаю кожного, і сумую з кожним, хто втратив близьку людину на цій жахливій та несправедливій війні. Я щиро дякую кожному бійцю ЗСУ, кожному патріоту України, який робить все посильне для Перемоги над ворогом!”, — написала Гюзель Насалик.

Як стало відомо “Вікнам”, Ігор Насалик воював та півдні України, де отримав серйозне поранення ноги та пережив кілька операцій.

Днями стало відомо, що 60-річний Ігор Насалик повернувся на військову службу. Про це в соцмережі знову повідомила його дружина:

“В кімнаті ще стоїть запах сигарет і твого улюбленого парфуму, а потяг вже мчить тебе до військової частини… Біль від розставання стає все сильнішим і я боюсь того часу, коли він стане нестерпним. Друга половина… Як чітко я усвідомлюю зараз значення цього словосполучення… Бережи тебе Бог і всіх тих, хто сьогодні в пікселі, замість костюма, з автоматом в руці, замість того, що було в мирному житті. Боже, бережи Україну”.

У близькому оточенні Ігоря Насалика “Вікнам” підтвердили інформацію, що він повернувся на військову службу.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни